Zapewniamy komfort
i niepowtarzalny klimat

w najdogodniejszej lokalizacji nad Bałtykiem

CO OFERUJEMY?

Polecamy Państwu pokoje i apartamenty dwupokojowe z łazienkami. Wszystkie apartamenty wyposażone są w aneks kuchenny, w którym znajdują się lodówka, płyta grzewcza, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, garnki, naczynia podstawowe, sztućce oraz czajnik elektryczny. W łazienkach znajdują się suszarki do włosów.

Balkony to kolejne udogodnienie dla naszych Gości. Na wyposażeniu każdego pokoju są leżaki oraz parawan na plażę.

OTOCZENIE

Przed budynkiem znajdują się monitorowane miejsca parkingowe, a na posesji jest dostępny plac zabaw dla dzieci, miejsca na przechowanie rowerów oraz miejsce do grillowania.

Obiekt jest czynny cały rok, a ceny są zróżnicowane w zależności od rodzaju pokoju i pory roku.

DODATKOWE UDOGODNIENIA

W naszym pensjonacie dla wygody Państwa znajdują się również deska do prasowania, żelazko, pralka, łóżeczko turystyczne, fotelik do karmienia oraz wanienka do kąpieli.

Sprawdź cennik naszych apartamentów oraz pokoi

Zapoznaj się z zasadami rezerwacji, które obowiązują w naszym obiekcie

Tutaj znajdziesz dane niezbędne do przeprowadzenia procesu rezerwacji

ZASADY REZERWACJI

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00, a kończy o godz. 10.00.

Rezerwacje

1. Rezerwacja może zostać zgłoszona telefonicznie, internetowo.

2. Dokonanie wpłaty zadatku jest potwierdzeniem zawarcia umowy handlowej o świadczenie usług turystycznych. Rezerwując pobyt wchodzą Państwo w bezpośredni (prawnie wiążący) stosunek umowny z naszą firmą. Podstawę prawną wiążącą strony stanowi Ustawa o usługach turystycznych

3. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w uzgodnionym terminie /nie dłuższym niż 3 dni/ w wysokości co najmniej 20% ceny pobytu, jednak nie mniej niż cena pobytu dwudniowego.

4. Zadatek należy wpłacić na konto podane w danych do przelewu.

5. Brak wpływu zadatku w uzgodnionym terminie oznacza rezygnację z rezerwacji.

6. Wynagrodzenie za zamówione usługi turystyczne, pomniejszone o wartość zadatku, należy zapłacić najpóźniej w dniu przyjazdu gotówką w recepcji względnie przelewem bankowym na rachunek bankowy.

7. Brak potwierdzenia dokonania pełnej zapłaty należnego wynagrodzenia najpóźniej w dniu przyjazdu /chyba, że strony uzgodniły inaczej/ uprawnia do natychmiastowego odstąpienia od umowy i wstrzymania realizacji świadczeń, będących przedmiotem umowy o świadczenie usług turystycznych.

Rezygnacja z rezerwacji

1. Możecie Państwo w każdym czasie zrezygnować z dokonanej wcześniej rezerwacji lub pobytu, jednak w każdym przypadku tracicie Państwo wniesiony zadatek.

2. Utrata zadatku może nastąpić także, jeśli bez uzgodnień w dniu przyjazdu nie dokonacie Państwo pełnej zapłaty, a firma skorzysta z przysługującego mu prawa do natychmiastowego odstąpienia od zawartej umowy.